درباره نوید تجارت ارسام

شرکت نوید تجارت ارسام با تکیه بر 10 سال تجربه، تخصص، دانش و آگاهی از نیازهای مشتریان و تولیدکنندگان صنعت درب و پنجره در ایران و به عنوان عضو گروه بین المللی KALE، سعی بر آن دارد تا بهترین و شایسته ترین خدمات را در توزیع یراق آلات درب و پنجره uPVC، آلومینیومی و ملزومات آن ارائه داده تا از این رهگذر بتواند نقش خود را در بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش آلودگی صوتی و زیست محیطی ایفا نماید.

چشم انداز شرکت

کمک به مصرف بهینه انرژی و فراهم نمودن شرایط زندگی در محیطی پاک و افزایش امنیت با ارائه بهترین مکانیزم های بازشو و ملزومات در و پنجره.

ماموریت

توزیع سیستم های مختلف یراق آلات در و پنجره با بالاترین سطح کیفیت، با طول عمر بالا و بهترین عملکرد جهت رضایت و اطمینان مشتریان.

همکاری شرکت KALE و نوید تجارت ارسام بر اساس اطمینان، اعتماد و موفقیت مشترک بنا نهاده شده است. که این مهم با تکیه بر کیفیت، نوآوری محصولات و پشتیبانی شرکت KALE و تجربه، تخصص و آگاهی کارکنان نوید‌تجارت‌ارسام از بازار ایران شکل گرفته است.

شرکت نوید تجارت ارسام با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و دانش محور و در جهت حفظ سرمایه های ملی، اشاعه فرهنگ صحیح مصرف انرژی، کاهش آلودگی در محیط زندگی و افزایش امنیت و با آگاهی کامل نسبت به صنعت و بازار ایران و نیازهای مصرف کنندگان و تولید کنندگان درب و پنجره uPVC و آلومینیومی خدمات مناسب و شایسته ای ارائه دهد.

در حال حاضر شرکت نوید تجارت ارسام مفتخر به ارائه محصولات با 10 سال گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود است.