درباره Kale

شرکت  KALE PEN SYSTEM یکی از شرکتهای تابعه تولیدی و صنعتی KALE KILIT می باشد. زمینه فعالیت این شرکت طراحی، تولید، بازاریابی و فروش یراق آلات و ملزومات درب و پنجره یو پی وی سی و آلومنیومی می‌باشد. چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به یکی از شرکت های برجسته در این زمینه در بازار داخلی و بین المللی می‌باشد.
محصولات تولیدی این مجموعه مشتمل بر سیستم های درب و پنجره دوحالته، فرانسوی، سیستم های درب سوئیچی و سرویسی، انواع اسپانیولت ها، سیستم بازشو تک حالته و کشویی، سیستم بازشو دو حالته امنیتی و همچنین سیستم فولکس واگنی می‌باشد.
 در تمام مراحل تولید از تهیه مواد اولیه، طراحی تا ساخت محصول نهایی, رویکرد و جهت گیری اصلی حفظ کیفیت و منطبق بودن با استانداردهای جهانی است. آبکاری قلیای (روی) در مرحله تکمیل محصول کاملا سازگار با محیط زیست می‌باشد. 65 سال تجربه مهندسین ما نشانگر ثبات در عرضه محصولاتمان است.
نیروی فروش ما بطور مداوم درگیر سازماندهی دوره های فراگیر آموزشی و شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی می‌باشد. این قبیل فعالیت ها راهنمای ما در مسیر توسعه و تولید محصولات جدید می‌باشند. تولیدات ما تقریباً با تمام سیستم های پروفیل تولیدی شرکت های پیشرو مطابقت دارند.